Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Зарубіжна література

Date: 19 вересня 2020 о 12:39, Refreshed 9 лютого 2022 о 14:15

Завдання із зарубіжної літератури для 5-11 класів на період дистанційного навчання з 7.02.2022 по 11.02.2022

5 клас - усно порівняти образи Тома Соєра та Гекльберрі Фінна. Що обєднує й відрізняє цих героїв?

Який кінофільм за повістю Марка Твена "Пригоди Тома Соєра"? Яке ваше враження від нього? Придумайте, щоб ви розповіли письменнику чи героям про життя сучасних дітей.

6 клас - Прочитати про Володимира Короленка сторінка 136-137. Розкажіть про звязок життя і творчості В.Короленка з Україною.

7 клас - Читаючи оповідання Е.А.По "Золотий жук" , знайдітьу ньому ознаки детективного жанру.

8 клас - У трагедії В.Шекспіра " Ромео і Джульєта" 20 дійових осіб. Оберіть для себе одного з персонажів (другорядного) і складіть щоденник подій від його імені із суботи до пятниці (6 ДНІВ). Підготуйте інсценізацію улюбленого уривка з трагедії В.Шекспіра.

9 клас- Опрацювати матеріал за пєсою "Ревізор" сторінка 122-127. Уявіть, що ви співавтор пєси.Придумайте сюжет пєси про сучасного Хлєстакова.

10 клас - Прочитати роман "Портрет Доріана Грея". Опрацювати критичний матеріал сторінка 180-187. Визначте, які художні принципи естетизму відображено в романі Оскара Вайльда.

11 клас - Прочитати матеріал "Проблема війни і миру в літературі 20 століття. Бертольт Брехт епічний театр Бертольта Брехта" сторінка 157-167. Опрацювати таблиці відмінностей між драматичним та епічним театром, прикметні ознаки епічного театру сторінка 166-167

8 клас українська мова - користуючись поданим алгоритмом, підготувати розповідь про особливості поділу речень на односкладні й двоскладніта види односкладних вправа 213. Виконати тестові завдання сторінка 96-98 "Односкладні речення.Повні і не повні речення.". Опрацювати таблиці про однорідні члени речення сторінка 102-103 параграф 22.

8 клас українська література - прочитати трагікомедію " Сто тисяч" - класичний взірець українського "театру корифеїв" . Знайтизасоби сатиричногозмалювання вад героїв трагікомедії Івана Карпенка-Карого "Сто тисяч".Виконати тестові завдання сторінка 100-101.

рідний край 8 клас - Підготувати презентацію " Гідрологічні умови краю". Природні та штучні водойми, їх характеристика. Підземні води. Використання водних ресурсів у господарській діяльності та рекреаційних цілях.

рідний край 9 клас - підготувати презентацію " Господарський комплекс свого краю. Загальна характеристика господарства. алузі виробничої і не виробничої сфер. Галузі спеціалізації. Типи підприємств за формою власності. Місце господарського комплексу району в господарському комплексі області".

Завдання із зарубіжної літератури для учнів 5-11 класів на період дистанційного навчання (01.02.2022-04.02.2022)

5 клас - Прочитати сторінки життя і творчості Марка Твена сторінка 152-154. Знати зміст повісті "Пригоди Тома Соєра". Вміти переказувати сюжет від одного героя.

6 клас - Прочитати інформацію про Джека Лондона сторінка 116-117. Знати змістоповідання "Жага до життя". Вміти характеризувати героїв твору.

7 клас - Прочитати розділ "Зачарований таємницями" про життєвий і творчий шлях Едгара По та детектив як різновид пригодницької літератури сторінка 178-180. Пояснити значення термінів "розповідач","оповідач","точка зору" (у літературному творі)

8 клас - Розкрийте значення творчості В.Шекспіра в розвитку світової літератури. Прочитати матеріал сторінка 165-168. Пояснити суть "шекспірівськогопитання", історію створення сонет.

9 клас - Опрацювати сторінка 118-122 , життєвий і творчий шлях Миколи Гоголя. Прочитати "Літературну прогулянку" сторінка 119-120.

10 клас - Прочитати матеріал "Роман 19 століття" сторінка 146-148. Визначити різновиди реалістичного роману 19 століття. Опрацювати теорію літератури (психологізм) сторінка 148.

11 клас - Опрацювати матеріал "Розвиток жанру антиутопії".сторінка 138-140. Придумати власну утопію, однак поміркувати проте, аби ця утопія не зашкодила людям, життя яких ви хочете покращити.Прочитати Оруелла "1984", "Скотоферма".

Завдання з української мови та літератури для 8 класу

мова - Опрацювати матеріал параграф 20 "Повні та неповні речення" сторінка 89-90. Виконати вправу 201 письмово, 202 усно.

література - Прочитати сторінка 84-85 Національна драма. Іван Карпенко-Карий. "Театр корифеїв". За бажанням підготувати мультимедійну презентацію на тему "Театри нашого обласного центру".

Comments:
Only authorized users can leave comments.